• Jasełka 2018

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

Miejski konkurs "Bezpieczna droga do szkoły"

Regulamin konkursu. Zapraszamy do udziału.

Akcja zbiórki starych długopisów trwa do kwietnia 2019 r.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Wymień stare na nowe"!

Udział uczniów w zajęciach w ramach projektu PiBBzNE na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

Dnia 21 listopada wolontariusze Akademii Przyszłości i dzieci biorące udział w tym projekcie wyruszyli do Muzeum Śląskiego w Katowicach, by przeżyć wspaniałą przygodę. Inspirując się postacią Tomka Wilmowskiego, młodego bohatera powieści Alfreda Szklarskiego, zaprojektowano miejsce, którego celem jest łączenie pokoleń i wspólne odkrywanie świata za pomocą zmysłów i twórczych wyzwań, a jest nim wystawa pod nazwą "Na Tropie Tomka"!
     Gościom, którzy tak jak nasi mali odkrywcy staną przed koniecznością rozwiązania zagadki, gdzie zniknął Tomek, nie pozostaje nic innego, jak spakować plecak i wyruszyć całą rodziną na wyprawę poszukiwawczą tropem Tomka, odwiedzając miejsca, które opisał Alfred Szklarski.
ap xi2017
Ewelina Darul