• Zakończenie roku 2018/2019

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Zakończenie roku i pożegnanie absolwentów naszej szkoły.

Informacje związane z końcem roku szkolnego 2018/2019.

Podręczniki, które będą obowiązywały po wakacjach.

Lista podręczników obowiązujących w roku 2019/2020.

Uniwersytet Śląski wraz z miastami akademickimi UŚ serdecznie zapraszają uczniów do udziału w drugiej edycji programu edukacyjnego  "Uniwersytet Najlepszych", która rozpocznie się w październiku 2019 roku. Inicjatywa ta skierowana jest do najzdolniejszych uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z wyłączeniem klas maturalnych.
    Rekrutacja będzie trwała od 5 do 24 czerwca 2019 roku. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.uniwersytetnajlepszych.us.edu.pl/. Ewentualne pytanie związane z programem prosimy kierować do Biura Organizacyjnego Programu (Dział Promocji UŚ, tel. 32 359 20 41, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Z wyrazami szacunku
PROF. DR HAB. ANDRZEJ KOWALCZYK