al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Zakończenie roku 2018/2019

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Odkryjmy na nowo wiersze Marii Konopnickiej.

Oddaj używany telefon komórkowy - nagrody czekają.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji ekologicznej.

W dniu 12.06. 2019 odbyły się na naszej pływalni szkolne zawody pływackie klas IV- VII dziewcząt i chłopców. Uczniowie klas IV i V rywalizowali na dystansie 25 m, a VI i VII - na dystansie 50 m stylem dowolnym. Wszyscy bardzo dzielnie walczyli, pokazując tym samym wielki hart ducha i rywalizacji.
Serdecznie GRATULUJEMY nie tylko zwycięzcom, ale również wszystkim odważnym zawodnikom, którzy wzięli udział w tej sportowej rywalizacji. Życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Ze sportowym pozdrowieniem,
nauczyciele wychowania fizycznego 

WYNIKI SZKOLNYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH
Z DNIA 12 CZERWCA 2019

Szkoła podstawowa:

  1. Dziewczęta klasy IV 25 m stylem dowolnym:

Miejsce

Imię i nazwisko

Czas (wynik)

Klasa

I

Nina Szczęsna

0:25′ 37″

IV

II

Natasza Budarczyk

0:26′ 15″

IV

III

Wiktoria Elwicka

0:26′ 96″

IV

IV

Lena Szczędzina

0:27′ 06″

IV

V

Klaudia Knas

0:29′ 12″

IV

VI

Magdalena Darul

0:29′ 15″

IV

VII

Róża Mocek

0:32′ 44″

 IV

VII

Klaudia Morkis

0:36′ 96″

 IV

VIII

Laura Kamińska

0:41′ 65″

IV

  1. Chłopcy klasy IV 25 m stylem dowolnym:

Miejsce

Imię i nazwisko

Czas (wynik)

Klasa

I

Tomasz Sikora

0:21′ 56″

IV

II

Cyprian Bąk

0:22′ 16″

IV

III

Antoni Warzecha

0:24′ 49″

IV

IV

Bartosz Skrzypulec

0:27′ 12″

IV

V

Patryk Całujek

0:35′ 63″

IV

VI

Henryk Szydek

0:35′ 88″

IV

VII

Denis Kondziołka

0:37′ 25″

IV

VIII

Filip Lewiński

0:38′ 75″

IV

IX

Andrzej Mocek

0:43′ 40″

IV

III. Chłopcy klasy V 25 m stylem dowolnym:

Miejsce

Imię i nazwisko

Czas (wynik)

Klasa

I

Igor Nowak

0:20′ 07″

V

II

Łukasz Kucz

0:22′ 40″

V

III

Błażej Kondas

0:23′ 16″

V

IV

Kamil Bubała

0:25′ 31″

V

V

Kacper Witt

0:25′ 56″

V

VI

Marcin Tyran

0:26′ 07″

V

VII

Daniel Doktor

0:26′ 46″

V

VIII

Nikodem Guertler

0:26′ 58″

V

IX

Paweł Surman

0:36′ 28″

V

X

Jakub Haber

0:36′ 41″

V

XI

Marek Pajączek

0:55′ 21″

V

XII

Kacper Bryja

1:02′ 69″

V

 Dziewczęta klasy V 25 m stylem dowolnym:

Miejsce

Imię i nazwisko

Czas (wynik)

Klasa

I

Aleksandra Bogusławska

0:16′ 96″

V

II

Dominika Bortlik

0:25′ 88″

V

III

Zofia Ganczarczyk

0:34′ 60″

V

Chłopcy klasy VI 50 m stylem dowolnym:

Miejsce

Imię i nazwisko

Czas (wynik)

Klasa

I

Daniel Filewicz

0:40′ 22″

VI

II

Błażej Dzwonkowicz

0:47′ 12″

VI

III

Wojciech Gębala

0:47′ 84″

VI

IV

Kamil Rubiniec

0:25′ 31″

VI

V

Wiktor Wabnic

0:56′ 34″

VI

VI

Dawid Geisler

1:21′ 35″

VI

VII

Marcin Ditrich

1:09′ 69″

VI

VIII

Kamil Jakubiak

1:24′ 55″

VI

 Dziewczęta klasy VI 50 m stylem dowolnym:

Miejsce

Imię i nazwisko

Czas (wynik)

Klasa

I

Sandra Gawęda

0:51′ 09″

VI

Chłopcy klasy VII 50 m stylem dowolnym:

Miejsce

Imię i nazwisko

Czas (wynik)

Klasa

I

Marceli Bazan

0:44′ 41″

VII

II

Krzysztof Wójcik

0:57′ 06″

VII

III

Grzegorz Czerniakowski

1:06′ 43″

VII

IV

Maciej Głogowski

1:12′ 00″

VII

Dziewczęta klasy VI 50 m stylem dowolnym:

Miejsce

Imię i nazwisko

Czas (wynik)

Klasa

I

Kurkowska Martyna

0:41′53″

VII

II

Barbara Węgiel

0:59′ 73″

VII

 

Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

! GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM WYNIKÓW !

Damian Gorzela  

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny