przerwany marsz

Rada Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej RP wystąpiła z propozycją organizacji akcji „Przerwany marsz…”. Nasza Szkoła również przyłącza się do tej inicjatywy.
Jeżeli Twoi dziadkowie, którzy pamiętają dzień 1 września 1939 roku, jeszcze żyją, to zaproś ich na inaugurację roku szkolnego, 80 lat po tych tragicznych wydarzeniach. Postaramy się symbolicznie dokończyć ich drogę do szkoły, która tragicznie została przerwana przez wybuch II wojny światowej.
Szukamy osób, które zaszczyciłyby nas w tym dniu swoją obecnością. Żyjących świadków tej historii. Chcemy wraz z nimi przeżyć tę tragiczną dla Polski i całego świata rocznicę.
Jeżeli istnieje możliwość zaproszenia takiej osoby do Naszej Szkoły na inaugurację roku szkolnego w dniu 2 września na godzinę 9.15 lub 10.30, to bardzo prosimy o kontakt: 32 254-36-79 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji.