• Jasełka szkolne

• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Rekrutacja elektroniczna. Rekrutacja od 23 marca 2020.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Organizacja pracy szkoły podczas epidemii.

Pobierz materiały, przeczytaj, skorzystaj :-)

Doradztwo zawodowe. Orientacja zawodowa. Wybór szkoły.

Poznaję - planuję - wybieram. Zapoznaj się z poradnikiem.

Wytyczne, terminy, procedury, prezentacje, porady.

Informacje dotyczące egzaminów ósmoklasisty w 2020 r.

BudżetObywatelskiDo tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego został zgłoszony projekt

pani mgr Edyty Grabizny-Kusz - nauczycielki Naszej Szkoły:

Utworzenie ścieżki przyrodniczo-edukacyjnej wokół Stawu Maroko
na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach "Przyroda wokół stawów".

Nr projektu: L9/14/VI

marokoProjekt obejmuje wytyczenie ogólnodostępnej ścieżki przyrodniczo-edukacyjnej wokół Stawu Maroko. Ścieżka wyposażona będzie w niezbędne punkty w postaci gablot informacyjnych umieszczanych przy każdym z wyznaczonych stanowisk przyrodniczych, tablice edukacyjne, interaktywne gry edukacyjne dla najmłodszych odbiorców, a także łatwostały z wiatą lub jeden większy. Infrastrukturę turystyczną stanowić będzie siedem gablot/tablic dydaktycznych (trzcinowisko, siedlisko życia płazów, siedlisko życia ptaków, ryby stawu, roślinność wodna, roślinność inwazyjna, ogólne informacje historyczne).

GŁOSOWANIE 9-22 września 2019 r.

• www.bo.katowice.eu
  • lub w Stacjonarnym Punkcie Głosowania dla mieszkańców osiedla Tysiąclecie: Filia nr 14 Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Piastów 20.

Serdecznie zachęcamy mieszkańców Osiedla Tysiąclecie, a szczególnie Rodziców i Uczniów Naszej szkoły
do oddania głosu na powyższy projekt, który przyczyni się do wzrostu atrakcyjności Naszego osiedla
oraz będzie pełnił funkcję edukacyjną w zakresie przyrodniczo-ekologicznych walorów Stawu Maroko.