• Zakończenie roku 2018/2019

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Odkryjmy na nowo wiersze Marii Konopnickiej.

Oddaj używany telefon komórkowy - nagrody czekają.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji ekologicznej.

BudżetObywatelskiDo tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego został zgłoszony projekt

pani mgr Edyty Grabizny-Kusz - nauczycielki Naszej Szkoły:

Utworzenie ścieżki przyrodniczo-edukacyjnej wokół Stawu Maroko
na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach "Przyroda wokół stawów".

Nr projektu: L9/14/VI

marokoProjekt obejmuje wytyczenie ogólnodostępnej ścieżki przyrodniczo-edukacyjnej wokół Stawu Maroko. Ścieżka wyposażona będzie w niezbędne punkty w postaci gablot informacyjnych umieszczanych przy każdym z wyznaczonych stanowisk przyrodniczych, tablice edukacyjne, interaktywne gry edukacyjne dla najmłodszych odbiorców, a także łatwostały z wiatą lub jeden większy. Infrastrukturę turystyczną stanowić będzie siedem gablot/tablic dydaktycznych (trzcinowisko, siedlisko życia płazów, siedlisko życia ptaków, ryby stawu, roślinność wodna, roślinność inwazyjna, ogólne informacje historyczne).

GŁOSOWANIE 9-22 września 2019 r.

• www.bo.katowice.eu
  • lub w Stacjonarnym Punkcie Głosowania dla mieszkańców osiedla Tysiąclecie: Filia nr 14 Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Piastów 20.

Serdecznie zachęcamy mieszkańców Osiedla Tysiąclecie, a szczególnie Rodziców i Uczniów Naszej szkoły
do oddania głosu na powyższy projekt, który przyczyni się do wzrostu atrakcyjności Naszego osiedla
oraz będzie pełnił funkcję edukacyjną w zakresie przyrodniczo-ekologicznych walorów Stawu Maroko.