• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

27.11. - 4.12. to w naszej szkole Tydzień życzliwości. Znajdź się wśród życzliwych!

4 grudnia ubieramy się na żółto. Baw się razem z nami.

13 listopada br. odbyła się w naszej szkole ósma już edycja miejskiego konkursu edukacyjnego ”Magiczne wiersze…”, w której wzięło udział 8 drużyn reprezentujących świetlice katowickich szkół podstawowych. Drużyny trzecioklasistów pokonywały ekspresowo przygotowane dla nich zadania związane z biografią i twórczością Marii Konopnickiej. Również wychowawczynie, które przygotowywały dzieciaki do konkursu i z nimi do nas przyjechały, miały okazję wykonać zadanie wspólnie z uczniami. Uczestnicy nie tylko rywalizowali ze sobą, ale także brali udział we wspólnej zabawie podczas której mogli lepiej się poznać.
Drużyny były świetnie przygotowane, w związku z czym w tegorocznej edycji musiała być przeprowadzona dogrywka w walce o trzecie miejsce.
„Magiczne wiersze…” to mnóstwo emocji, dużo dobrej zabawy, a na zakończenie uśmiechnięte twarze wszystkich uczestników, ponieważ nikt nie opuścił naszych progów z pustymi rękami usmiech
Dziękujemy i zapraszamy za rok usmiech

Oto zwycięzcy 8. edycji konkursu:
I MIEJSCE drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 36 w Katowicach
II MIEJSCE drużyna reprezentująca Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach
III MIEJSCE drużyna z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Katowicach

Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Agata Warwas