• Jasełka 2018

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

19 marca 2019 r. w ZSZ im. R. Mielczarskiego w Katowicach odbył się V Turniej Tenisa Stołowego im. Patryka Kasprzaka. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 8 i III gimnazjum (Maria K., Julia K., Ewa K., Maciej M., Kacper O., Adam S.). Zawody przebiegły w atmosferze fair play, uczestnicy zaprezentowali wysokie umiejętności techniczne i sportowego ducha walki. Wśród startujących dziewcząt najlepszą okazała się Maria K., która zajęła IV miejsce, a chłopców Maciej M - III miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Ewa Kuczmik

rekrutacja2019

Więcej informacji można znaleźć w artykule Rekrutacja.

Zapraszamy uczniów klas 7, 8 szkoły podstawowej i III gimnazjum Szkoły Podstawowej nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach na turniej piłkarskich trójek "HAPPY TRIO", który odbędzie się 21.03.2019 r. o godz. 14.30 w sali gimnastycznej. Pełny regulamin turnieju znajduje się w szkole.

Ewa Kuczmik

Miejska dzunglaWydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice
w ramach XI edycji projektu „Miejska Dżungla” dotyczącego osób niepełnosprawnych
ogłasza konkursy dla uczniów katowickich szkół biorących udział w projekcie.
Są one skierowane zarówno do uczniów klas 6-8, jak i gimnazjalistów.

treningi VBR

Zapraszamy wszystkich, którzy aktywnie i miło chcą spędzić sobotnie przedpołudnie, uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami oraz rodzeństwem starszym i młodszym (dla każdego przewidzieliśmy program treningowy).

SOBOTA o godz. 9.00 przed szkołą.

Zgoda na udział ucznia w treningu (pobierz).

Zachęcamy Naszych uczniów z klas 7., 8. SP i III gimnazjum do udziału w Konkursie na logo zawodu oraz hasło reklamowe promujące kształcenie w tym zawodzie. Szczegóły na stronie Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Bożena Pastwa