sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Za nami kolejne imprezy w ramach projektu Akademia Przyszłości. Pod koniec listopada spotkaliśmy się w szkole, aby zorganizować „Wróżby andrzejkowe”. Wszyscy mieli możliwość wróżenia z wosku i odkrywania przyszłości podczas wielu wróżb. Ogromną radością dla naszych uczniów była możliwość malowania twarzy swoim wolontariuszom.

Dnia 28 lutego natomiast odbyło się spotkanie z ciekawą osobą. Tym razem był to pilot samolotu. Opowiadał uczniom o swojej pracy oraz o wielu ciekawostkach związanych ze swoim zawodem. Poniżej krótka fotorelacja z naszych spotkań…

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony