sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

21 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły mogli przypomnieć sobie, jak poprawnie mówić i pisać. Pomagały im w tym zabawne hasła, rysunki oraz wskazówki, które znajdowały się na drzwiach klas. Ponadto uczniowie 6b czytali pierwszoklasistom polskie legendy, a w klasach drugich i trzecich prowadzili zabawy językowe. Chętne osoby z klas 4-6  oraz I-III  wzięły udział w "Konkursie ortograficznym" i dzielnie walczyły z bykami. Również w gazetce szkolnej Myśl-Nick ukazał się artykuł, który został napisany przez uczennice z klasy IIC w ramach projektu gimnazjalnego pt. Poprawność językowa wokół nas.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony