sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Bohaterów znanego i lubianego francuskiego komiksu uczniowie klas młodszych naszej szkoły mogli zobaczyć podczas sobotniego wyjścia do kina na film „Asteriks i Obeliks. Osiedle Bogów”. Kolejny film, tym razem animowany, był - jak poprzednie - zabawny i ciekawy. Galowie za pomocą magicznego napoju i sprytu również i tym razem pokonali Rzymian.

Wyjścia do kina realizowane w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego „Dzieci Tysiąclecia Integracja” – „Spotkania z kulturą” cieszą się wśród uczniów dużym zainteresowaniem, dlatego w najbliższą sobotę 14 marca 2015 roku idziemy na film „Kopciuszek”. Zwiastuny, które zobaczyliśmy, zachęcają do obejrzenia tej znanej bajki braci Grimm. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Opiekunowie: A.Brzezina, B.Ogórek

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony