Bohaterów znanego i lubianego francuskiego komiksu uczniowie klas młodszych naszej szkoły mogli zobaczyć podczas sobotniego wyjścia do kina na film „Asteriks i Obeliks. Osiedle Bogów”. Kolejny film, tym razem animowany, był - jak poprzednie - zabawny i ciekawy. Galowie za pomocą magicznego napoju i sprytu również i tym razem pokonali Rzymian.

Wyjścia do kina realizowane w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego „Dzieci Tysiąclecia Integracja” – „Spotkania z kulturą” cieszą się wśród uczniów dużym zainteresowaniem, dlatego w najbliższą sobotę 14 marca 2015 roku idziemy na film „Kopciuszek”. Zwiastuny, które zobaczyliśmy, zachęcają do obejrzenia tej znanej bajki braci Grimm. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Opiekunowie: A.Brzezina, B.Ogórek