sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Choćby wszyscy postanowili, że nie, wiosna i tak przyjdzie”

(Věroslav Mertl)

   20 marca przywitaliśmy w naszej szkole Wiosnę. Samorząd Uczniowski pod okiem swoich opiekunów oraz wielkiej przychylności wszystkich nauczycieli zorganizował dla uczniów imprezę „Szukamy Wiosny”. Pierwsza część zabawy przygotowana dla naszych najmłodszych uczniów polegała na zaprezentowaniu przez wszystkie klasy „orszaków Pani Wiosny”, prezentacji karykatury zimy oraz zaklęcia na jej odpędzenie. Sala gimnastyczna na ten czas zamieniła się w piękną łąkę, po której stąpały nasze słodkie, małe kwiatki. Za najpiękniejszy orszak uznano przygotowany przez klasę 3b z Zuzanną Madaj-Solberg w roli Pani Wiosny.

         Starsi uczniowie brali udział w zabawnych konkurencjach: przebierali się za swoich nauczycieli, biegali z jajkami, rywalizowali na torze przeszkód oraz odgadywali autorów śmiesznych powiedzonek ze świata polityki i filmu. Najwięcej punktów we wszystkich kategoriach zdobyła klasa 6c.

         Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za włączenie się we wspólną zabawę.

Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Samorząd Uczniowski
wraz z opiekunami

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony