sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Grupa uczniów biorących udział w projekcie ,,O tym nie można zapomnieć” aktywnie pogłębia i doskonali swoje umiejętności dziennikarskie. Gimnazjaliści przeprowadzili wywiady z Panią dyrektor Dorotą Rembiasz-Gaborską oraz Panem wicedyrektorem Dariuszem Garncarczykiem. Tematem wywiadu z Panią dyrektor był wybór zawodu. Z kolei w rozmowie z Panem wicedyrektorem uczniowie skupili się na jego dziecieństwie i wspomnieniach. Udzielone odpowiedzi okazały się dla uczniów sporym zaskoczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z fragmentami przygotowanych przez nas wywiadów.

Barbara Żmija

 Wywiad z Panią Dyrektor Dorotą Rembiasz-Gaborską

 Wywiad z Panem Wicedyrektorem Dariuszem Garncarczykiem

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony