tel. 32 254 36 79
mail sp58katowice.pl
  sp58 logo pr 09 bip logo librus
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka

  • III Bieg Rodzinny

  • Wizyta gości z Erasmus+

Uczennice klasy 6c: Ida Bieniek, Justyna Baczyńska, Martyna Gruszka i Kornelia Dec w ramach zajęć ŚPP Dzieci Tysiąclecia – Integracja pt. „UK is OK - z angielskim przez świat” napisały życzenia wielkanocne do Królowej Wielkiej Brytanii - Elżbiety II. W odpowiedzi dostały list z podziękowaniami za kartkę i życzenia świąteczne.

Beata Kawczyńska

 

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony