sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Dnia 25 kwietnia grupa uczniów naszej w Szkoły w ramach programu "Dzieci Tysiąclecia - Integracja" - "Poznajemy atrakcje najbliższej okolicy" spędziła sobotnie przedpołudnie w... kuchni. Uczniowie odwiedzili "Klub Kulinarny" w Katowicach Ligocie, gdzie zorganizowane zostały dla nich warsztaty gotowania połączone z nauką zdrowego żywienia. Upiekli ciasteczka owsiane i przygotowali lemoniadę z świeżych owoców cytrusowych. Zabawa była świetna, smaczna i zdrowa.

 

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony