sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

29 kwietnia świętowaliśmy w szkole rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Dzień Flagi Narodowej. Uczniowie przyszli do szkoły w strojach galowych, a klasa 5b wraz z wychowawcami mgr Dariuszem Waloszczykiem i mgr Anna Konik - Leszczyńską, przygotowała akademię. Krótka lekcja historii, przeplatana utworami literackimi i muzycznymi, pozwoliła na moment przenieść się w tamten trudny dla Polski czas. Na koniec uczniowie klasy 5b, ubrani w białe i czerwone koszulki, zaśpiewali piosenkę "Polska flaga", by w ten sposób uczcić 2 maja - Dzień Flagi Narodowej.

mgr Anita Dzik

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony