sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

10 czerwca uczniowie klasy III A gimnazjum zdobyli wyróżnienie w miejskim konkursie profilaktycznym "BEZPIECZNY GIMNAZJALISTA". Cała klasa z wychowawczyniami pojechała na teren ośrodka sportowego KOLEJARZ w Katowicach. Tam czwórka uczniów z klasy wzięła udział w biegu przełajowym, odbywały się również zabawy i był atrakcje, m.in.: puszczanie baniek mydlanych, możliwość zobaczenia wnętrza wozu strażackiego, pokazy taneczne, taniec grupowy. Po zabawie była pyszna zupa pomidorowa. Na koniec zostały rozdane nagrody uczestnikom konkursu oraz zwycięzcom biegu przełajowego. Sądzę, że każdy z nas mile spędził czas w gronie znajomych. 

Agata Szymonowicz

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony