3 czerwca 2015 r. wraz z dziećmi weszliśmy w świat muzyki, która pomimo upływu lat oraz zmian brzmienia nadal potrafi wprawić człowieka w zdumienie jak i zachwyt.

Dzięki naszemu przewodnikowi, który przejawiał entuzjazm i radość niczym niejedno z naszych dzieci, poznaliśmy NOSPR, który potrafi wprawić w oszołomienie. Przede wszystkim ogromne zarówno na dzieciach jak i wolontariuszach zrobiła jedna z sal koncertowych potrafiąca pomieścić 1800 osób. Przewodnik swoimi wypowiedziami, opowiadaniami podbudował dzieci mówiąc o spełnianiu marzeń, uporczywemu dążeniu do celu. Podkreślał niejednokrotnie, że warto zapracować na to, czego się pragnie gdyż satysfakcja z tego jest ogromna i on sam jest tego przykładem.

W drugiej części naszej wycieczki udaliśmy się do centrum, czyli do biur, gdzie dzieci wymieniły się własnoręcznie wykonanymi wizytówkami z przedstawicielem NOSPR. Mieliśmy również możliwość zobaczyć pracę w kuchni, co z dobrym smakiem zakończyło nasze oprowadzanie.

mgr Ewelina Darul