sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

            3 czerwca 2015 r. wraz z dziećmi weszliśmy w świat muzyki, która pomimo upływu lat oraz zmian brzmienia nadal potrafi wprawić człowieka w zdumienie jak i zachwyt.

            Dzięki naszemu przewodnikowi, który przejawiał entuzjazm i radość niczym niejedno z naszych dzieci, poznaliśmy NOSPR, który potrafi wprawić w oszołomienie. Przede wszystkim ogromne zarówno na dzieciach jak i wolontariuszach zrobiła jedna z sal koncertowych potrafiąca pomieścić 1800 osób. Przewodnik swoimi wypowiedziami, opowiadaniami podbudował dzieci mówiąc o spełnianiu marzeń, uporczywemu dążeniu do celu. Podkreślał niejednokrotnie, że warto zapracować na to, czego się pragnie gdyż satysfakcja z tego jest ogromna i on sam jest tego przykładem.

            W drugiej części naszej wycieczki udaliśmy się do centrum, czyli do biur, gdzie dzieci wymieniły się własnoręcznie wykonanymi wizytówkami z przedstawicielem NOSPR. Mieliśmy również możliwość zobaczyć pracę w kuchni, co z dobrym smakiem zakończyło nasze oprowadzanie.

        

  

 mgr Ewelina Darul

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony