sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

11.06.2015 r. odbyła się Gra Miejska w Parku Śląskim. Podczas zabawy dzieci pokonały wiele kilometrów, szukając w parku kolejnych zadań do rozwiązywania. Podczas każdego z zadań dzieci uczyły się czegoś, zdobywały nowe wiadomości. Podczas zabawy można było odnaleźć stoisko z rybami, bajkami, pokaz karate czy stację z ćwiczeniami na urządzeniach do gimnastyki. Wszyscy bawili się rewelacyjnie. Po zabawie wróciliśmy zmęczeni, ale również szczęśliwi i zadowoleni z imprezy. Warto było przemierzyć park wzdłuż i wszerz, aby zdobyć tak wiele ciekawych informacji! Kliknij  link do zdjęć z  zabawy.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony