W dniach 6-7 czerwca odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym wycieczka w ramach Szkolnego Klubu Turystyczno-Krajoznawczego. Tym razem wędrowaliśmy z Węgierskiej Górki szlakiem czerwonym przez Abrahamów, Słowiankę na Rysiankę, następnie na Halę Lipowską, aby zakończyć dziewięciogodzinną wędrówkę na Hali Boraczej. W schronisku na Hali Boraczej mieliśmy nocleg, pyszną kolację i śniadanie. W drogę powrotną wyruszyliśmy niebieskim szlakiem do Rajczy. W Rajczy, korzystając z pięknej pogody, odpoczęliśmy nad rzeką Sołą. Pogoda była przepiękna. Wszyscy uczestnicy wykazali się wytrwałością, świetną kondycją i dobrym humorem. Dla niektórych uczniów był to już ostatni wyjazd z nami, ponieważ kończą oni edukacje w naszej szkole. Im szczególnie dziękujemy za obecność na naszych wycieczkach. Niektórzy jeździli z nami od samego początku, czyli od sześciu lat.
        Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do udziału w pieszych wycieczkach górskich w przyszłym roku szkolnym.

Do zobaczenia,
Agnieszka Brzezina