sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

      W dniach 6-7 czerwca odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym wycieczka w ramach Szkolnego Klubu Turystyczno-Krajoznawczego. Tym razem wędrowaliśmy z Węgierskiej Górki szlakiem czerwonym przez Abrahamów, Słowiankę na Rysiankę, następnie na Halę Lipowską, aby zakończyć dziewięciogodzinną wędrówkę na Hali Boraczej. W schronisku na Hali Boraczej mieliśmy nocleg, pyszną kolację i śniadanie. W drogę powrotną wyruszyliśmy niebieskim szlakiem do Rajczy. W Rajczy, korzystając z pięknej pogody, odpoczęliśmy nad rzeką Sołą. Pogoda była przepiękna. Wszyscy uczestnicy wykazali się wytrwałością, świetną kondycją i dobrym humorem. Dla niektórych uczniów był to już ostatni wyjazd z nami, ponieważ kończą oni edukacje w naszej szkole. Im szczególnie dziękujemy za obecność na naszych wycieczkach. Niektórzy jeździli z nami od samego początku, czyli od sześciu lat.
        Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do udziału w pieszych wycieczkach górskich w przyszłym roku szkolnym.

Do zobaczenia,
Agnieszka Brzezina
Katarzyna Sordyl

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony