• Jasełka 2018

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

Wkrótce ferie zimowe. Baw się i pamiętaj o bezpieczeństwie.

Bądź bezpieczny zimą. Baw się bezpiecznie!

Akcja zbiórki starych długopisów trwa do kwietnia 2019 r.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Wymień stare na nowe"!

Udział uczniów w zajęciach w ramach projektu PiBBzNE na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

Kacper "Kacpa" Lachowicz odwiedził naszą szkołę 2 czerwca. Była to nagroda za 1. miejsce w województwie za najwięcej oddanych głosów na szkołę w plebiscycie Energa Baket Cup. Kacper pokazał niesamowite triki nie tylko z jedną piłką. Rzucał do kosza, żonglował, robił pompki na piłkach i motywował uczniów do treningów i pracy, bez których nie osiągnąłby takich sukcesów, jakie ma dziś na swoim koncie. Kacper „KACPA” Lachowicz od 2010 roku współprowadzi Marcin Gortat Camp, czyli najpopularniejszy cykl treningów dla dzieci i młodzieży stworzony przez jedynego Polaka grającego w najlepszej lidze świata NBA. Podziwialiśmy jego występ i jesteśmy pełni podziwu dla zaprezentowanych umiejętności.

Joanna Gorzela