vulcan        bip logo

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Zgłaszać się można w bibliotece od 6.11.

Weź udział w największych zawodach czytelniczych.

14.11.2018 r. - Miejski konkurs "Magiczne wiersze".

Kolejna edycja konkursu "Magiczne wiersze".

Rekrutacja do projektu realizowanego na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

Kacper "Kacpa" Lachowicz odwiedził naszą szkołę 2 czerwca. Była to nagroda za 1. miejsce w województwie za najwięcej oddanych głosów na szkołę w plebiscycie Energa Baket Cup. Kacper pokazał niesamowite triki nie tylko z jedną piłką. Rzucał do kosza, żonglował, robił pompki na piłkach i motywował uczniów do treningów i pracy, bez których nie osiągnąłby takich sukcesów, jakie ma dziś na swoim koncie. Kacper „KACPA” Lachowicz od 2010 roku współprowadzi Marcin Gortat Camp, czyli najpopularniejszy cykl treningów dla dzieci i młodzieży stworzony przez jedynego Polaka grającego w najlepszej lidze świata NBA. Podziwialiśmy jego występ i jesteśmy pełni podziwu dla zaprezentowanych umiejętności.

Joanna Gorzela