Sprawozdanie Samorządu Uczniowskiego
z akcji charytatywnej

W drugim półroczu bieżącego roku szkolnego przeprowadziliśmy zbiórkę darów dla pewnej ubogiej rodziny wielodzietnej z Chorzowa Batorego. W ramach akcji dzięki Państwa szczodrości udało nam się zebrać następującą pomoc: mleko w kartonach, soki, 2 kg ryżu, kasza manna, 2 kg cukru, 4 paczki makaronu, 4 herbaty, 3 paczki płatków, mleko w proszku, 2 kg mąki, kasza jęczmienna, słodycze (ciastka, czekolady, wafle, batoniki, biszkopty), proszek do prania, mydła, pasty i szczoteczki do zębów, książki, bajki, kredki, kolorowanki, maskotki, kasety video, ubrania (bluzy, dresy, koszulki, kurtki, spodnie, spodenki, śpioszki.
Za włączenie się w naszą akcję, okazane serce i hojność składamy serdeczne podziękowania. Podziękowania składa również rodzina, której przekazaliśmy Wasze dary.