sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Sprawozdanie Samorządu Uczniowskiego
z akcji charytatywnej

W drugim półroczu bieżącego roku szkolnego przeprowadziliśmy zbiórkę darów dla pewnej ubogiej rodziny wielodzietnej z Chorzowa Batorego. W ramach akcji dzięki Państwa szczodrości udało nam się zebrać następującą pomoc: mleko w kartonach, soki, 2 kg ryżu, kasza manna, 2 kg cukru, 4 paczki makaronu, 4 herbaty, 3 paczki płatków, mleko w proszku, 2 kg mąki, kasza jęczmienna, słodycze (ciastka, czekolady, wafle, batoniki, biszkopty), proszek do prania, mydła, pasty i szczoteczki do zębów, książki, bajki, kredki, kolorowanki, maskotki, kasety video, ubrania (bluzy, dresy, koszulki, kurtki, spodnie, spodenki, śpioszki.
Za włączenie się w naszą akcję, okazane serce i hojność składamy serdeczne podziękowania. Podziękowania składa również rodzina, której przekazaliśmy Wasze dary.

Samorząd Uczniowski

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony