sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

 Dnia 20.06.2015 r. zakończyliśmy rok szkolny z Akademią Przyszłości. Wszyscy udaliśmy się na uroczystą galę, która w tym roku odbyła się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Tegoroczna uroczystość była pod hasłem Roztańczona Gala Sukcesów. Mieliśmy okazję obejrzeć występy i zatańczyć wspólnie z La Cultura Dance Company. Podziwialiśmy taniec Agaty Markowicz oraz mogliśmy poznać jej pasję i zamiłowanie do indiańskiej kultury. Wszyscy „studenci” otrzymali dyplomy, na których wypisane zostały ich największe sukcesy! Dziękujemy za kolejny rok z Akademią!

Zobacz zdjęcia.

mgr Ewelina Darul

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony