sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W tym roku szkolnym również zapraszamy na „Spotkania z kulturą” zajęcia w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego „Dzieci Tysiąclecia – Integracja”. Pierwsze wyjście już za nami  - 10 października byliśmy w kinie Punkt 44 na filmie „Hotel Transylwania 2”. Druga odsłona wampirzych przygód równie dobra jak część pierwsza. Znów było sporo niezłego humoru, zaś na ekranie pojawia się gromada całkiem sympatycznych monstrów i zjaw. Z kina wyszliśmy rozbawieni i zadowoleni. Czekamy na kolejny ciekawy film.

Opiekunowie: A. Brzezina, B. Ogórek

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony