„Jan Paweł II – Patron Rodziny” – to hasło XV Dnia Papieskiego, do którego obchodów włączyli się również uczniowie naszej szkoły. Bogactwo życia i nauczania Papieża Polaka zostało im przybliżone poprzez prezentację multimedialną, wykonane przez uczniów młodszych klas portrety Świętego oraz przypięte do słodkich upominków pouczające refleksje, zaczerpnięte z przemówień, listów i encyklik Wielkiego Polaka.
Ponieważ hasło „Jan Paweł II – Patron Rodziny” jest wyzwaniem dla współczesnego człowieka, organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by trafiło ono do serc i umysłów młodego pokolenia. Miejmy nadzieję, że tak właśnie się stanie.

Przygotowali:
Ks. Piotr Mika