sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

„Jan Paweł II – Patron Rodziny” – to hasło XV Dnia Papieskiego, do którego obchodów włączyli się również uczniowie naszej szkoły. Bogactwo życia i nauczania Papieża Polaka zostało im przybliżone poprzez prezentację multimedialną, wykonane przez uczniów młodszych klas portrety Świętego oraz przypięte do słodkich upominków pouczające refleksje, zaczerpnięte z przemówień, listów i encyklik Wielkiego Polaka.
Ponieważ hasło „Jan Paweł II – Patron Rodziny” jest wyzwaniem dla współczesnego człowieka, organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by trafiło ono do serc i umysłów młodego pokolenia. Miejmy nadzieję, że tak właśnie się stanie.

Przygotowali:
Ks. Piotr Mika
Mirosława Stachowicz

Danuta Szelejewska

        

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony