sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W sobotę, 17 października 2015 podczas wycieczki organizowanej przez Klub Krajoznawczo – Turystyczny po raz kolejny zdobyliśmy Czantorię. Żółtym szlakiem przez Małą Czantorię dotarliśmy do Koliby pod Wielką Czantorią. Tam posililiśmy się górskim jadłem. Było wyśmienite.
Była to pierwsza w tym roku szkolnym piesza wycieczka górska. Gdy wędrowaliśmy w górę, pogoda była dla nas łaskawa. Niestety, w drodze powrotnej cały czas padał deszcz. Na szczęście nie popsuł ona nam dobrych humorów. Szczęśliwie zeszliśmy do Ustronia Zdroju. Pomimo deszczu i mgły góry urzekły nas jesiennymi barwami i pięknym krajobrazem. Humory nam dopisywały i wycieczkę można uznać za udaną.
Zapraszamy na kolejne wyjazdu wiosną.
Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Opiekunowie: A. Brzezina, K.Sordyl

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony