sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W dniu 21 października 2015 odbyły się w gimnazjum otrzęsiny dla klas pierwszych. Uroczystość przygotowały klasy drugie. Przygotowane przez starszych uczniów konkurencje były dowcipne. Pierwszoklasiści rysowali karykatury swoich wychowawczyń, śpiewali na melodię „Wlazł kotek na płotek.....” mit o Syzyfie, rewelacyjnie rozwiązywali przygotowane dla nich zagadki. Walka była bardzo wyrównana. Klasa Ia wygrała nieznacznie. Wszyscy nieźle się bawili. Pod koniec imprezy pierwszoklasiści złożyli ślubowanie.
Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Danuta Tabisz

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony