• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Głosuj codziennie na Naszą szkołę - do 18.12. Zapraszamy!

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Dzieciaki do rakiet”!

Akcja zbiórki starych długopisów trwa do kwietnia 2019 r.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Wymień stare na nowe"!

Rekrutacja do projektu realizowanego na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

W dniu 17 czerwca 2015 r. w hali Spodka odbyło się podsumowanie pierwszej części Akcji Społecznej „Kocham Ręczną”.  Akcja ma na celu promowanie piłki ręcznej, zasad fair play, zdrowego i sportowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży oraz Mistrzostwa Europy w 2016r.

"Trening z Mistrzem" – pod takim hasłem w Katowicach odbył się trening dzieci z reprezentantami Polski w piłce ręcznej tj. Robertem Orzechowskim, Adamem Wiśniewskim i Jakubem Łucakiem. Dla młodych sportowców była to okazja by zobaczyć na żywo swoich sportowych idoli, trenować z nimi, zrobić pamiątkowe zdjęcia czy zdobyć autograf. Podczas trwania imprezy panowała radosna atmosfera, nie zabrakło dobrej muzyki oraz nagród dla wszystkich uczestników w postaci plecaków, smyczek i koszulek.

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć na stronie www.dziennikzachodni.pl oraz www.radio.katowice.pl