• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Głosuj codziennie na Naszą szkołę - do 18.12. Zapraszamy!

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Dzieciaki do rakiet”!

Akcja zbiórki starych długopisów trwa do kwietnia 2019 r.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Wymień stare na nowe"!

Rekrutacja do projektu realizowanego na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

W dniu 27 października 2015r. w hali Spodka odbyła się impreza sportowa Artur Siódmiak Camp zorganizowana w ramach Akcji Społecznej „Kocham Ręczną”. Celem jest popularyzacja piłki ręcznej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie zdrowego stylu życia oraz pokazanie jak ogromny wpływ na organizm ma aktywność fizyczna. Artur Siódmiak Camp to także promocja akcji Stop zwolnieniom z WF-u realizowana wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki!

Podczas spotkania uczestnicy zostali podzieleni na kilkanaście grup i trenowali w obwodach stacyjnych, dzięki czemu każdy spróbował swoich sił w wielu konkurencjach i sprawdził się w różnych zadaniach. Dodatkową atrakcją tego wydarzenia była możliwość spotkania się z wielokrotnym reprezentantem Polski, medalistą Mistrzostw Świata - Arturem Siódmiakiem – inicjatorem projektu.

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj oraz na stronie www.facebook.pl