sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Szkolna wycieczka na narty do Sportowej Doliny w Bytomiu

Do tradycji naszej szkoły należą wycieczki na narty i snowboard do Sportowej Doliny w Bytomiu. Również w tym roku szkolnym wszyscy chętni uczniowie mieli możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu: jazdy na nartach i snowboardzie. Jednym z opiekunów uczestników wyjazdu był profesjonalny instruktor narciarstwa PZN, który przeprowadził krótkie szkolenie jazdy na nartach, korzystania z wyciągów, przypomniał także panujące zasady bezpieczeństwa na stoku. Dwie godziny spędzone na jeździe na nartach oraz snowboardzie zakończyliśmy przy gorącej herbacie, dzieląc się wrażeniami ze wspólnego szusowania.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć oraz obejrzenia filmików z wyjazdu, które niech będą zachętą dla innych do wzięcia udziału w kolejnych zimowych wyjazdach.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony