Szkolna wycieczka na narty do Sportowej Doliny w Bytomiu

Do tradycji naszej szkoły należą wycieczki na narty i snowboard do Sportowej Doliny w Bytomiu. Również w tym roku szkolnym wszyscy chętni uczniowie mieli możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu: jazdy na nartach i snowboardzie. Jednym z opiekunów uczestników wyjazdu był profesjonalny instruktor narciarstwa PZN, który przeprowadził krótkie szkolenie jazdy na nartach, korzystania z wyciągów, przypomniał także panujące zasady bezpieczeństwa na stoku. Dwie godziny spędzone na jeździe na nartach oraz snowboardzie zakończyliśmy przy gorącej herbacie, dzieląc się wrażeniami ze wspólnego szusowania.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć oraz obejrzenia filmików z wyjazdu, które niech będą zachętą dla innych do wzięcia udziału w kolejnych zimowych wyjazdach.