sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

20 listopada świętujemy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji w Naszej szkole w dniach 12 - 20 listopada odbywać się będą liczne akcje i konkursy. Zachęcamy do aktywnego włączenia się w obchody tego Święta.

 Prezentacja multimedialna

Zapraszamy nauczycieli, rodziców i uczniów do zapoznania się z ciekawymi materiałami nt. praw dziecka w zakładce Szkolnego Klubu Europejskiego --> Informacje --> Prawa Dziecka. Można tam znaleźć m.in.: konspekty zajęć, materiały edukacyjne, prezentacje multimedialne, filmy, vidoclipy, gry, zabawy, kolorowanki, quizy i inne ciekawe materiały.

Iwona Wójcik – opiekun Szkolnego Klubu Europejskiego

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony