W dniu 27 kwietnia 2012r. uczniowie klasy pierwszej gimnazjum znów kibicowali „Fair Play”! Wzięli udział w turnieju FIVB Beach Volleyball Swatch World Tour Silesia Open.
Mysłowickie turnieje to nie tylko wybitne gwiazdy sportu, ale i wyjątkowa, doceniana w całym siatkarskim świecie atmosfera, którą mogliśmy stworzyć. My — Fani siatkówki plażowej — dopingowaliśmy Naszych reprezentantów i pary z całego świata.
Tygodniową imprezę wygrali Brazylijczycy: Pedro Henrique Cunha i Ricardo Alex Costa Santos, prezentując przez cały turniej siatkówkę na najwyższym, światowym poziomie.
To były świetne zawody oraz — co dla tej odmiany dyscypliny jest niezwykle istotne — dopisała pogoda.

Turnieje z cyklu SWATCH FIVB World Tour to jedne z najważniejszych wydarzeń w siatkówce plażowej.

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć w naszej galerii zdjęć, a filmiki - tutaj.