bip logo

• Jasełka

25 czerwca siedemnaścioro uczniów naszej szkoły udało się na wycieczkę do telewizji TVN do Krakowa. Zawdzięczali ją Damianowi Michalakowi (uczniowi II klasy gimnazjum) który, jako wierny fan TVN-owskich seriali, poprosił o umożliwienie mu zobaczenia planu serialu "Julia".
Podczas zwiedzania siedziby stacji zobaczyliśmy, jak wyglądają pomieszczenia realizatorów programów, studio, w którym są rejestrowane programy typu "Rozmowy w toku", oraz pomieszczenia, w których nagrywany jest serial "Julia".
Byliśmy świadkami nagrywania scen do nowych odcinków serialu. Mogliśmy też spróbować swych sił w roli operatora kamery. Damian, jako "kierownik wycieczki", przeprowadził wywiad z serialowym Maćkiem - p. Michałem Lewandowskim, który rozdał mnóstwo autografów i cierpliwie pozował do zdjęć.
Wycieczka była wyjątkowym doświadczeniem, po którym pozostaną nam niezapomniane wrażenia i ciekawe zdjęcia. Zapraszamy do ich obejrzenia w galerii.