Pierwszy rok AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w naszej szkole dobiegł końca.  Uczniowie naszej szkoły podczas zajęć  z wolontariuszami zdobywali wiedzę, rozwijali zainteresowania i świetnie się bawili. Byliśmy na kilku wspólnych wyjściach, zorganizowanych było kilka uroczystości w szkole. Zakończeniem tego roku dla „Małych Studentów” była „Gala Sukcesów na Szczudłach”, która odbyła się 26.06.2012r. w auli Akademii Ekonomicznej.  Uczniowie powitani zostali przed wejściem przez klauna na szczudłach. Mieliśmy okazję zobaczyć występy zespołu „Galimatias”. Podczas uroczystości uczniowie AKADEMII PRZYSZŁOŚCI otrzymali dyplomy, na których wypisane były zdobyte przez nich sukcesy oraz kubki, które będą miłą pamiątką z tego wydarzenia.