sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Pierwszy rok AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w naszej szkole dobiegł końca.  Uczniowie naszej szkoły podczas zajęć  z wolontariuszami zdobywali wiedzę, rozwijali zainteresowania i świetnie się bawili. Byliśmy na kilku wspólnych wyjściach, zorganizowanych było kilka uroczystości w szkole. Zakończeniem tego roku dla „Małych Studentów” była „Gala Sukcesów na Szczudłach”, która odbyła się 26.06.2012r. w auli Akademii Ekonomicznej.  Uczniowie powitani zostali przed wejściem przez klauna na szczudłach. Mieliśmy okazję zobaczyć występy zespołu „Galimatias”. Podczas uroczystości uczniowie AKADEMII PRZYSZŁOŚCI otrzymali dyplomy, na których wypisane były zdobyte przez nich sukcesy oraz kubki, które będą miłą pamiątką z tego wydarzenia.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony