sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W ramach "Spotkań z kulturą" uczniowie ponownie mogą w sobotę spędzić czas wolny pod opieką naszych nauczycieli. Tym razem grupa chętnych uczniów wybiera się 10.11. do kina na film pt. "Asterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości".

Z kolei członkowie Klubu Młodego Ekologa wybierają się - również jutro - na Wydział Nauk o Ziemi UŚ na Międzynarodową Wystawę Minerałów, Skał i Skamieniałości połączoną z wykładem popularnonaukowym nt. meteorytów, korali, inkluzji.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony