Co ciekawego można robić w piątkowy wieczór? Gdzie pójść, by fantastycznie spędzić czas z przyjaciółmi i znajomymi? Najlepiej do naszej szkoły!!! Smile

16 listopada odbyło się u nas pierwsze NOCNE SPOTKANIE FILMOWE.

Zainteresowanie uczniów gimnazjum przerosło oczekiwania organizatorów! Ci, którzy zostali wytypowani przez swoich wychowawców i dostali zgodę rodziców, spędzili 8 godzin, w nocy z piątku na sobotę, oglądając wybrane przez siebie filmy. Były komedie, melodramat, na który licznie głosowały dziewczęta oraz horror dla młodzieży, nagrodzony po projekcji oklaskami. Poza przyjemnością dla oka i ducha, młodzież została ugoszczona ciepłymi i zimnymi napojami oraz niemożliwą do przejedzenia ilością smakołyków. Możliwość oglądania filmów w towarzystwie przyjaciół sprawiła wszystkim dużą radość. Podobnie jak chodzenie w skarpetkach po szkolnych korytarzach. Atmosfera była wspaniała, więc zarówno uczestnicy, jaki i opiekunowie myślą już o powtórce z tej rozrywki. Więcej zdjęć można zobaczyć w galerii.