sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Co ciekawego można robić w piątkowy wieczór? Gdzie pójść, by fantastycznie spędzić czas z przyjaciółmi i znajomymi? Najlepiej do naszej szkoły!!! Smile

16 listopada odbyło się u nas pierwsze NOCNE SPOTKANIE FILMOWE.

Zainteresowanie uczniów gimnazjum przerosło oczekiwania organizatorów! Ci, którzy zostali wytypowani przez swoich wychowawców i dostali zgodę rodziców, spędzili 8 godzin, w nocy z piątku na sobotę, oglądając wybrane przez siebie filmy. Były komedie, melodramat, na który licznie głosowały dziewczęta oraz horror dla młodzieży, nagrodzony po projekcji oklaskami. Poza przyjemnością dla oka i ducha, młodzież została ugoszczona ciepłymi i zimnymi napojami oraz niemożliwą do przejedzenia ilością smakołyków. Możliwość oglądania filmów w towarzystwie przyjaciół sprawiła wszystkim dużą radość. Podobnie jak chodzenie w skarpetkach po szkolnych korytarzach. Atmosfera była wspaniała, więc zarówno uczestnicy, jaki i opiekunowie myślą już o powtórce z tej rozrywki. Więcej zdjęć można zobaczyć w galerii.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony