sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W listopadzie uczniowie klas 6B i IB gimnazjum mogli zwiedzić rozgłośnię polskiego Radia Katowice przy ul. Ligonia. Ponieważ oglądali warsztat pracy dziennikarzy i reporterów radiowych od kuchni i w wyjątkowym czasie (85-lecie rozgłośni) mieli okazję zobaczyć: salę koncertowa, studio nagrań (gdzie sami próbowali swoich sił), newsroom, archiwum muzyczne, muzeum radiowe, "serce radia", reżyserkę podczas audycji na żywo i wiele innych atrakcji.

   

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony