sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Listopadowe poranki przedszkolaki z naszego osiedla spędzały w naszej szkole. Świetnie się u nas wszyscy bawili. Nauczyciel bibliotekarz naszej szkoły oraz nauczyciele ze świetlicy szkolnej przygotowali dla dzieci bajkę…. Nie taką zwyczajną - była to bajka multimedialna. Przedszkolaki miały okazję wysłuchać opowiadania o ślimaku i jego przyjaciołach oraz rozwiązać zadania związane z tekstem bajki. Dzieci rozwiązywały zadania matematyczne, rysowały, zakreślały i zaznaczyły magicznym pisakiem na czarodziejskiej tablicy Smile.
Była to nowość zarówno dla przedszkolaków, jak również ich wychowawców.

Dziękujemy za odwiedziny w naszej szkole i zapraszamy ponownie!!!

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony