sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Nawiązaliśmy współpracę z Ośrodkiem Wsparcia Edukacji (OWE) osób z dysfunkcją wzroku. Dzięki niej słabo widzący uczniowie naszej szkoły mogą zostać bezpłatnie zdiagnozowani oraz otrzymać dostosowane materiały dydaktyczne i wypożyczyć sprzęty optyczne czy brajlowskie. Ośrodek pomaga również młodzieży w wyborze kierunku kształcenia oraz prowadzi wsparcie i doradztwo w zakresie kształcenia dzieci i młodzieży z dysfunkcją wzroku dla rodziców i nauczycieli.
Szczegółowych informacji udziela szkolny koordynator: mgr Anna Jasińska-Sikora.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony