sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

14 grudnia uczniowie klasy III A gimnazjum uczestnicyli w obchodach Dni Korczakowskich w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych. Imprezę przygotowali uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 20 w Katowicach.
W czasie uroczystości przybliżono postać pedagoga, tematykę praw dziecka we współczesnym świecie oraz wręczono nagrody "Przyjaciel Dzieci SP nr 20 - Przyjaciel Szkoły". Obchody uświetniły pokaz artystyczny oraz słodki poczęstunek.

Anna Maciąg

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony