W listopadowe popołudnie rozpoczęliśmy rok akademicki 2012/2013. Większość studentów została w projekcie, jednak wśród wolontariuszy mamy wiele nowych twarzy. Tegoroczna inauguracja była pod hasłem CYRK.
Pasowania na studentów dokonał klaun, uczniowie mieli okazję zabawy z balonami. Wszyscy dostali kolorowe czapeczki, które w tym roku były znakiem rozpoznawczym dla dzieci i wolontariuszy. W stołówce czekał na nas słodki poczęstunek, gdzie rodzice mieli okazję rozmowy z wolontariuszami oraz koordynatorem szkolnym, a dzieci podczas przerwy piły soczki oraz częstowały się łakociami.
Zakończeniem imprezy były zabawy integracyjne w auli, w której udział wzięły wszystkie dzieci oraz ich nowi wolontariusze.
Kolejny rok szkolny został uroczyście otwarty!!!