sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W listopadowe popołudnie rozpoczęliśmy rok akademicki 2012/2013. Większość studentów została w projekcie, jednak wśród wolontariuszy mamy wiele nowych twarzy. Tegoroczna inauguracja była pod hasłem CYRK.
Pasowania na studentów dokonał klaun, uczniowie mieli okazję zabawy z balonami. Wszyscy dostali kolorowe czapeczki, które w tym roku były znakiem rozpoznawczym dla dzieci i wolontariuszy. W stołówce czekał na nas słodki poczęstunek, gdzie rodzice mieli okazję rozmowy z wolontariuszami oraz koordynatorem szkolnym, a dzieci podczas przerwy piły soczki oraz częstowały się łakociami.
Zakończeniem imprezy były zabawy integracyjne w auli, w której udział wzięły wszystkie dzieci oraz ich nowi wolontariusze.
Kolejny rok szkolny został uroczyście otwarty!!!

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony