sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Dnia 17.12.2012r. spotkaliśmy się w auli szkolnej, gdzie rozpoczęliśmy nasze świąteczne spotkanie. Każdy z studentów Akademii Przyszłości otrzymał bilet, który upoważniał do udziału w wycieczce na Biegun Północny. Podczas podróży uczniowie wykonywali różne zadania, prace plastyczne, a przede wszystkim świetnie bawili się ze swoimi wolontariuszami. Po wykonaniu wszystkich zadań zebraliśmy się w auli, gdzie oczekiwał na nas Święty Mikołaj. Oczywiście wszyscy byli grzeczni i otrzymali prezenty Smile.
Zakończeniem naszej uroczystości było wspólne kolędowanie przy akompaniamencie gitar naszych wolontariuszek.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony