Dnia 17.12.2012r. spotkaliśmy się w auli szkolnej, gdzie rozpoczęliśmy nasze świąteczne spotkanie. Każdy z studentów Akademii Przyszłości otrzymał bilet, który upoważniał do udziału w wycieczce na Biegun Północny. Podczas podróży uczniowie wykonywali różne zadania, prace plastyczne, a przede wszystkim świetnie bawili się ze swoimi wolontariuszami. Po wykonaniu wszystkich zadań zebraliśmy się w auli, gdzie oczekiwał na nas Święty Mikołaj. Oczywiście wszyscy byli grzeczni i otrzymali prezenty Smile.
Zakończeniem naszej uroczystości było wspólne kolędowanie przy akompaniamencie gitar naszych wolontariuszek.