POKAZ MODY ,,WYCZAROWANY Z ODPADÓW"

Konkurs dla wszystkich, lecz przede wszystkim
dla uczniów z fantazją
i poczuciem humoru

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, zgłoś chęć uczestnictwa u pań: Grażyny Kulejewskiej, Edytyty Grabizny-Kusz, Karoliny Labus w terminie 25.03. - 15.04.2013r.
Potem  zbieraj gazety, kartki, rolki po papierze toaletowym, foliowe reklamówki, kartony, nakrętki, puszki ... i inne odpady.
Następnie stwórz modny strój: suknie z kolorowych magazynów czy garnitur z papieru, a może zbroję z puszek....

Pomysł należy do Ciebie!

Pamiętaj, by zachować temat ekologii, pomysłowość i innowacyjność, a także dodać trochę humoru. W ostatnim tygodniu kwietnia 2013 r. odbędzie się pokaz mody. Jury sprawdzi trwałość, zastosowanie i dobór składników.
Na wszystkich czekają ciekawe nagrody.