sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Dnia 14.03.2013r. zorganizowaliśmy w świetlicy wielkanocne spotkanie świąteczne. Podczas zabawy dzieci miały okazję wziąć udział w turnieju świątecznym. Wolontariusze Akademii Przyszłości przygotowali siedem zadań. Między innymi zajęcze skoki w workach, świąteczne memory, kurczaczkowe kubeczki, w poszukiwaniu zajączka. Wszyscy świetnie się bawili podczas konkurencji i zbierali punkty. Wśród chłopców I miejsce zajął Piotruś, wśród dziewczynek - Martynka. Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na kolejne spotkanie!

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony