sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

9 kwietnia 2013 roku w naszej szkole odbył się pierwszy Miejski Konkurs Edukacyjny „Magiczne wiersze” skierowany do uczniów klas trzecich uczęszczających do świetlic katowickich szkół podstawowych. Osiemnaście dwuosobowych drużyn bawiło się świetnie, rozwiązując przygotowane dla nich zadania dotyczące życia i twórczości Juliana Tuwima. Organizatorki konkursu zadbały o miłą i przyjazną atmosferę, integrując uczestników podczas przerw między zadaniami. Nikt nie wracał do swojej szkoły z pustymi rękami. Zadowolone buzie dzieci pozwalają nam twierdzić, iż konkurs można zaliczyć do udanych. Zatem… do zobaczenia za rok, na drugiej edycji konkursu, a teraz zapraszamy do oglądnięcia zdjęć w galerii.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony