9 kwietnia 2013 roku w naszej szkole odbył się pierwszy Miejski Konkurs Edukacyjny „Magiczne wiersze” skierowany do uczniów klas trzecich uczęszczających do świetlic katowickich szkół podstawowych. Osiemnaście dwuosobowych drużyn bawiło się świetnie, rozwiązując przygotowane dla nich zadania dotyczące życia i twórczości Juliana Tuwima. Organizatorki konkursu zadbały o miłą i przyjazną atmosferę, integrując uczestników podczas przerw między zadaniami. Nikt nie wracał do swojej szkoły z pustymi rękami. Zadowolone buzie dzieci pozwalają nam twierdzić, iż konkurs można zaliczyć do udanych. Zatem… do zobaczenia za rok, na drugiej edycji konkursu, a teraz zapraszamy do oglądnięcia zdjęć w galerii.