Poza cyklicznymi akcjami i konkursami szkolnymi (opisanymi w osobnych artykułach)
w ZSI dzieje się w maju jeszcze więcej!

• Mateusz i Dawid z IB gimnazjum zakwalifikowali się do kolejnego etapu w Projekcie "Korba". Gratulujemy!
  • 15 maja było zdrowo i kolorowo w ramach  Dnia świeżych warzyw i owoców.
  • Dwie kolejne soboty mali wycieczkowicze spędzili w plenerze (w Mikołowie i Ustroniu) w ramach zajęć "Dzieci Tysiąclecia - Integracja".
  • 21 maja uczniowie klas 3 SP piszą swój pierwszy ważny egzamin. Trzymamy kciuki i życzy sukcesu!
  • Najmłodsi, z klas 1, posłuchają w MDK-u koncertów muzyki klasycznej.
  • Klasy 6 SP wezmą udział w warsztatach Straży Miejskiej na terenie klubu "Maroko" w ramach akcji "Bezpieczne wakacje - Bezpieczna woda".
  • Odbędzie się też  mięzdzyszkolny konkurs przyrodniczy "Był sobie człowiek".
  • Liczne atrakcje zapewnia nieustannie świetlica szkolna. Zapraszamy do odwiedzania jej bloga.
  • Tradycyjnie przygotowujemy Dni Unii Europejskiej, w czasie których czekają na uczniów liczne konkursy i atrakcje.
  • Nie zapomnieliśmy o Dniu Sportu: sztafetowe zawody pływackie, klasowy wielobój sportowy oraz mecze nauczyciele - uczniowie (w siatkówkę, piłkę nożną i kwadranta) to tylko niektóre atrakcje szalonego 27 maja!
  • Szykujcie również formę na szkolny Festiwal talentów!
  • Zaglądajcie do naszej Galeriizakładki z wynikami szkolnych konkursów i osiągnięciami uczniów.