17 maja 2013 roku w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” w Katowicach odbyło się uroczyste podsumowanie V edycji projektu „Miejska Dżungla”- edycja 2012/2013.  Projektowi od lat patronuje Prezydent Miasta Katowice Piotr Uszok.
W czasie spotkania zaprezentowano działania podjęte w V edycji i  ozstrzygnięto ogłoszone konkursy.
Miłym akcentem było zajęcie przez Danielę Kocunik - uczennicę naszej szkoły - drugiego miejsca w konkursie multimedialnym. Nagrodą okazał się czytnik e-booków i piękny dyplom.
Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do brania udziału kolejnych konkursach!!!
Po prezentacji nagrodzonych prac i występach artystycznych Wiceprezydent Miasta Katowice Krzysztof  Marek wręczył podziękowania dyrektorom szkół i koordynatorom.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt i zapraszamy do następnej  VI edycji „Miejskiej Dżungli”.

Szkolny koordynator: pan Piotr Chmielowiec