W dniu 7 czerwca 2013r. uczniowie gimnazjum kibicowali „Fair Play”! Wzięli udział w turnieju FIVB Beach Volleyball U23 World Championships. Były to pierwsze w historii światowej siatkówki plażowej mistrzostwa świata w tej kategorii.

Mysłowicki turniej to nie tylko wybitne gwiazdy sportu, ale i wyjątkowa, doceniana w całym siatkarskim świecie atmosfera, którą mogliśmy stworzyć. My — Fani siatkówki plażowej — dopingowaliśmy Naszych reprezentantów i pary z całego świata.
To były świetne zawody oraz — co dla tej odmiany dyscypliny jest niezwykle istotne — dopisała pogoda.

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć w naszej galerii zdjęć, a filmik - tutaj.