Drugi piątek miesiąca (14.06.) – uczniowie naszego gimnazjum po raz trzeci gromadzą się na NOCNYM SPOTKANIU FILMOWYM.

Jak zwykle nie zabrakło szampańskiego humoru, świetnego repertuaru oraz pysznych przekąsek. Ta noc filmowa jednak różniła się znacząco od poprzednich. Uczniowie klas III gimnazjum po raz ostatni mieli okazję przeżyć filmową przygodę. Ostatnie wspólnie spędzone chwile, ostatnie wspólne rozmowy i ostatnia wspólna zabawa. III NOCNE SPOTKANIE FILMOWE nie polegało jednak tylko na oglądaniu filmów. Nie zabrakło świetnej muzyki, tańców, a nawet pożegnalnych piosenek. Ostatnimi utworami uczniowie pożegnali się zarówno z młodszymi kolegami, jak i ze swoimi rówieśnikami. Bez szwanku nie wyszły oczywiście śpiochy – uczniowie naszej szkoły mają niekończące się pomysły na psikusy Uśmiech.

Teraz my – uczniowie III klas gimnazjum - przekazujemy dowództwo naszym młodszym kolegom. Życzymy im kolejnych wspaniałych edycji NOCNYCH SPOTKAŃ FILMOWYCH, a Paniom Organizatorkom serdecznie dziękujemy za cudownie spędzone chwile w naszej szkole.

Justyna Madajczyk, uczennica klasy III