sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Nasi uczniowie po raz pierwszy wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju Szachowym Szkół Podstawowych, który odbył się w czterech etapach. Nasza drużyna w składzie: Michał Chojnacki (kl. 5b), Adam Piper (kl. 1b), Emil Majlich (kl. 1b), Bennet Ricardo (kl. 1b), Adrian Szłopak (kl. 3a) i Filip Mazurek (kl. 1a) zajęła 15. miejsce wśród 23 drużyn - mimo że trenuje dopiero od kilku miesięcy. W przyszłym roku mamy zamiar trenować cały rok i zmieścić się w pierwszej dziesiątce (a konkurencja jest bardzo silna).

Życzymy sukcesów naszej drużynie.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony