sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W dniu 10 września 2013r. uczestniczyliśmy w imprezie ulicznej, zorganizowanej w ramach akcji społecznej „Lubię siatkę”. Jak wiemy, w przyszłym roku miasto Katowice – obok Krakowa, Łodzi, Bydgoszczy, Gdańska i Wrocławia – będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w Piłce siatkowej Mężczyzn. To właśnie z tej okazji, kilkanaście minut przed godziną 11.00, ruszył specjalny zegar odmierzający czas do rozpoczęcia siatkarskiej imprezy. Na wyświetlaczu pojawiła się liczba 355 dni, gdyż właśnie tyle dzieliło nas wówczas od meczu otwarcia MŚ.
Jednak to nie była jedyna atrakcja mająca miejsce na katowickim deptaku. Uczniom rozdano 2014 specjalnie zaprojektowanych piłek do siatkówki z logo przyszłorocznej imprezy.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony